آشنایی با چرخ‌دستی

About Us

در آخرین سال قرن 14 شمسی، کوید-19 جرقه ای شد در ذهنمان برای بازنگری در سایت چرخدستی و استارت مجدد آن. آرمان ما ساخت مرجعی تخصصی برای مشاوره و فروش محصولات حوزه لوازم خانه و آشپزخانه است و هدفی که برای خودمان در نظر گرفته ایم و همه هم و غم ما خواهد بود، کسب رضایت حداکثری مشتریانمان است و موفقیت آتی خود را نشات گرفته از این مهم می دانیم.
ما برآنیم تا با ارائه طیف وسیعی از محصولات با کیفیت و متنوع با قیمت های رقابتی در این حوزه، مهمان خانه های شما باشیم. برای سهولت در تصمیم گیری و خرید امکان مقایسه محصولات با یکدیگر و بهره گیری از توضیحات مدیران سایت و نظرات سایر کاربران در اختیار تمامی مراجعه کنندگان سایت قرار گرفته است.
تلاش حداکثری ما در چرخدستی، کاهش دشواری در فرایند خرید از سفارش تا تحویل کالاست. کیفیت و سهولت در استفاده از وب سایت چرخدستی و خدمات ارائه شده در آن حاصل زحمات تیم تخصصی فنی و پشتیبانی است.
امکان بهره گیری از مشاوره های خرید بصورت آنلاین و بهره مندی از تخفیفات و امتیازات سایت همواره برقرار خواهد بود تا تجربه خریدی متفاوت و دلپذیر، برای شما رقم بخورد.
راه های ارتباطی اعلام شده در بخش تماس با ما همواره پذیرایی نظرات، انتقادات و پیشنهادات شماست.

چرا چرخ‌دستی !

ضمانت تعویض کالا

با خرید از چرخدستی و 7 روز پس از آن می توانید محصول خریداری شده را تعویض و یا مرجوع نمایید.

پرداخت در زمان تحویل

تهرانی های عزیز می توانند مبلغ خرید خود را در زمان تحویل کالا پرداخت کنند.

ارسال به کل کشور

در سرتاسر ایران می توانید آنلاین خرید کنید و محصول را درب منزل یا محل کارخود دریافت کنید.

داستان چرخ‌دستی

ما سال های طولانی و متمادی فروشنده لوازم خانگی بودیم و هم در کل کشور از تولید کنندگان و وارد کنندگان کالاهای اصل و با کیفیت تهیه و توزیع می کردیم.
سال 99 و همزمان با ورود ویروس کرونا (COVID-19) به کشور، تقاضای خرید و عرضه محصولات بصورت آنلاین باعث شد که مصمم و با اراده واحد حیطه جدیدی شویم و علاوه بر توزیع کنندگان نام آشنایمان در سراسر کشور، محصولات خودمان را به درب منزل مضرف کنندگان نهایی هم برسانیم.
این داستان با فهرست زیر تدوین شده و همچنان ادامه خواهد داشت….

برای مشاهده محصولات و استفاده از تخفیفات ویژه چرخ‌دستی، فروشگاه را بررسی کنید...

0